براکیوپلاستی

براکیوپلاستی

براکیوپلاستی یا جراحی زیبایی بازو از طریق حذف چربی و پوست اضافه بازو، باعث لاغرتر شدن و سفت شدن ظاهر بازو ها می گردد.
 معمولا بیماران به دو دلیل از بازوهای خود ناراضی و نارحت هستند:
دسته اول می گویند پوست و چربی اضافی بازویشان آویزان و بد حالت است و دسته دوم از بسیار بزرگ بودن بازوهایشان  ناراضی می باشند. و بعضی از خانمها می گویند از پوشیدن بلوزهای بدون آستین در جمع برای آنها بسیار بسیار ناراحت کننده می باشد و پیدا کردن لباس مناسب به دلیل بزرگ بودن بازوهایشان کاری سخت می باشد و اغلب مجبورند لباسی بزرگتر از سایزشان خریداری کنند.
پس اگر شما هم از مشکلات ذکر شده رنج می برید می توانید  به مطب دکتر یوسف امین پور که در زمینه براکیوپلاستی تجربه قابل توجهی دارند مراجعه کنید چون این جراحی را برای بسیاری از بیماران که تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند ، انجام داده است.

 

هدف جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی خارج کردن توده چربی و پوست اضافی بازو ها به منظور لاغر شدن و صاف شدن بازو ها می باشد.

 

براکیوپلاستی ارومیه

براکیوپلاستی ارومیه

جراحی براکیوپلاستی

روش جراحی به دو فرم است درصورتی که پوست شل و افتاده باشد باید جراحی باز انجام  داد که دراین صورت خط برش جراحی وبخیه روی آن باقی میماند ولی درصورت چاقی بدون شلی  پوست فقط میتوان اقدام به کشیدن چربی های بازو نمود و بخیه ای باقی نمی ماند و در دونوع بعد از عمل  باید ۱-۲ماه اقدام به بانداژ بازو یا پوشیدن گن بازو نمود. معمولا استراحت زیادی بعد از عمل لازم است ولی ورزش و کار سنگین حداقل باید ۱-۲ماه به تعویق افتد.

هزینه براکیو پلاستی 

هزینه عمل بسته به اینکه از کدام روش استفاده شود تفاوت دارد و روش جراحی باید دربیمارستان وبا بیهوشی انجام شد ولی کشیدن چربی می تواند به صورت سرپایی نیز انجام شود پس قبل از تعیین هزینه مشاوره و ویزیت بیمار لازم است.

 

brachioplasty-in-urmia

 

 

 

brachioplasty,براکیوپلاستی,براکیوپلاستی در ارومیه,جراحی زیبایی بازو در ارومیه,زیبایی اندام در ارومیه,دکتر یوسف امین پور,زیبایی بازو در ارومیه,بهترین دکتر زیبایی اندام ارومیه,دکتر زیبایی اندام,زیبایی اندام,