پیکر تراشی در ارومیه

  این عمل جراحی طبق نظر پزشک در مواردی انجام میشود که پوست قوام شل و افتاده ای داشته باشد عضلات شکم شل باشد و ناف تغییر محل داده باشد. تحت بیهوشی عمومی انجام می پذیرد و حدوداً 3-2/5 ساعت طول می کشد . درحین جراحی عضلات جدار شکم ترمیم میشود و در صورت وجود فتق جدار شکم نیز ترمیم میگردد . ناف درمحل جدید قرار داده می شود و پوست اضافی برداشته می شود. دوران نقاهت حدوداً 10-7 روز است البته از 2-1 روز بعد از جراحی بیمار می تواند امور شخصی خود را انجام دهد. معمولاً یک شب در بیمارستان یا مرکز جراحی بستری خواهد بود و پس از عمل جراحی گن یا شکم بند طبی به مدت یک ماه پوشیده می شود. عوارض بعد از عمل عفونت – بازشدن زخم – آمبولی چربی و… است.

پیکرتراشی ارومیه

پیکرتراشی ارومیه

در حال حاضر یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین روش های  پیکر تراشی، لاغری و تناسب اندام روش و تکنولوژی اولترا زد می باشد  که می تواند در یک روز باعث لاغری و تناسب اندام گردد. با این روش پیکر تراشی در عرض یک ساعت می توان  شکم صاف، زیبا و متناسب داشت. پیکر تاشی با روش اولترا زد  بیشتر به یک معجزه شبیه است اما واقعی و مورد تایید می باشد. البته پیکر تراشی با این روش باید با دستگاه های اورژینال و اصل و تحت نظر پزشک متخصص انجام گیرد.

 

 

 

 

پیکر تراشی,پیکر تراشی در ارومیه,پیکر تراشی با اولترا زد,اولترا زد در ارومیه,دکتر یوسف امین پور,dr yousef aminpoor,dr aminpoor,dr yousef aminpour,